Galeria

Meble na wymiar
Meble na wymiar

Meble na wymiar jakie wykonaliśmy znają Państwo w naszej galerii. Jednak jesteśmy w stanie wykonać każdy rodzaj mebli jakie można znaleźć w internecie.

Szybka nawigacja w zdjęciach:

 

 

Kuchnie na wymiar

W naszej galerii mebli na wymiar: mogą Państwo znaleźć Państwo meble na wymiar, które odwołują się do tradycyjnych wzorów, tworzą iluzję ponadczasowości. Naturalne materiały drewniane daje poczucie trwałości i nieprzemijalności. Ciepłe, kolory  tworzą przyjemną rodzinną atmosferę, poczucie bezpieczeństwa harmonii. Tego co się wynosi z domu rodzinnego. Łagodnie zabudowana przestrzeń łączy funkcje dzisiejszej kuchni i dawnego salonu.

Znają Państwo również kuchnie, których nowoczesność to przede wszystkim funkcjonalność szczególnie tak popularne teraz kuchnie w stylu skandynawskim ale także awangardowa forma. Cechują je odważne zestawienia kolorów oraz niestandardowe łączenie materiałów. Meble na wymiar godzą współczesne rozwiązania  z wyrafinowaniem.  Zastosowanie najnowszych technologii pozwala połączyć tradycję z współczesnymi udogodnieniami

 

Galeria naszych kuchni

« z 3 »

 

 

 

Prezentacja naszych kuchni na Youtubie

 

2. Szafy na wymiar

Szafy na wymiar z drzwiami suwanymi to mebel na wymiar których popularność nie gaśnie. W naszej galerii przedstawimy raptem kilka wykonanych przez nas. Obecnie na rynku mamy  bardzo wiele różnych systemów do drzwi przesuwnych, my polecamy te najbardziej przez nas sprawdzone.

Wnętrze szafy staramy się zaprojektować w ten sposób aby wykorzystać je do maksimum. W szafie miejsce jest ograniczone a w szczególności w szafie zbudowanej we wnęce, więc dobry projekt a dobre jego wykorzystanie umożliwi nam wygodny dostęp do naszych rzeczy. Ważne w szafie są szuflady, pozwalają nam na szybki i łatwy dostępu do poukładanej drobnej bielizny czy innej garderoby. Drążki na ubrania dają nam łatwy wgląd do naszej garderoby. Jedynie nie należy zapominać że drążki równoległe do drzwi sprawdzają się w szafach których głębokość nie jest mniejsza niż 60cm. Przy płytszych szafach trzeba stosować drążki wysuwne. Ubrania powieszone na wieszakach nie gniotą się w przeciwieństwie do półek na których układamy kilka warstw ubrań. Wygodne są półki wysuwane. Po wysunięciu takiej półki mamy wygodniejszy dostęp do tego co na niej się znajduje.  Ale najlepiej będzie zaprosić Państwa do współpracy, a wcześniej do obejrzenia naszych prac w zakładce GALERIA.

 

Jeżeli w naszej galerii nie znajdą Państwo takiego przykładu mebli  jaki Państwo szukają to nie znaczy że nie możemy go dla Państwa zbudować. Największa zaleta wykonania mebli na wymiar  to dowolność wzorów i wymiarów ograniczona jedynie powierzchnią i budżetem

Galeria naszych wybranych szaf

 

« z 2 »

3.Szafki łazienkowe pod umywalkę

Szafki łazienkowe które są zabezpieczone przed wilgocią. W swojej ofercie mamy zarówno szafki na blatowe lub szafki bezpośrednio osadzane na korpusach. Szafki wiszące jak i stojące na podłodze. Zabezpieczone przed wilgocią poprzez ich polakierowanie. W szafkach możemy zamontować specjalne szuflady w których będzie miejsce na syfon. Blaty w szafkach pod umywalkę możemy wykonać z drewna lub polakierować aby je zabezpieczyć przed wilgocią. Zapraszamy do galerii.

Szybki kontakt!
+
Wyślij!